نزهتی: مثل الهلال به پرسپولیس گل می‌زنیم

نویسنده:
تیم فوتبال سپیدرود رشت چهارشنبه هفته جاری در خانه، میزبان تیم پرسپولیس است كه یك هفته مانده به اتمام رقابت‌های لیگ برتر توانسته عنوان قهرمانی نیم‌فصل را به خود اختصاص دهد...
تیم فوتبال سپیدرود رشت چهارشنبه هفته جاری در خانه، میزبان تیم پرسپولیس است كه یك هفته مانده به اتمام رقابت‌های لیگ برتر توانسته عنوان قهرمانی نیم‌فصل را به خود اختصاص دهد. نزهتی یكی از بازیكنان باتجربه این تیم است كه می‌گوید بعداز سه باخت پی‌درپی نیاز مبرم به برد در این بازی دارند. حرف‌های او با همشهری‌ورزشی را بخوانید.
  •  فكر می‌كنی نتیجه بازی با پرسپولیس چگونه شود؟
مطمئنا بازی سختی است. پرسپولیس این روزها خیلی آماده است ولی ما هم انگیزه زیادی داریم كه این تیم را شكست دهیم. متاسفانه ما الان چندتا بازی پشت سر هم است كه می‌بازیم و برای اینكه دوباره بتوانیم روندمان را خوب كنیم باید پرسپولیس را تحت فشار قرار دهیم.
  •  واقعا فكر می‌كنی بتوانید پرسپولیس را شكست دهید؟
بالاخره ما هم اولین سال نیست كه برابر پرسپولیس بازی می‌كنیم. هم نقاط قوت این تیم را می‌شناسیم و هم نقاط ضعف‌شان را می‌دانیم. در كل ما باید مقابل پرسپولیس خوب دفاع كنیم و بعد به فكر حمله باشیم. البته ما تهاجمی بازی خواهیم كرد چراكه سه‌باخت پشت سرهم داشته‌ایم و باید این نتایج را با برد پرسپولیس جبران كنیم.
  •  پرسپولیس بهترین آمار را در دفاع دارد، تو به عنوان مهاجم درباره خط دفاعی این تیم چه نظری داری؟
درست كه در دفاع قوی هستند ولی می‌شود به این تیم گل زد. دفاع پرسپولیس كند است و می‌شود از این ضعف سود برد. این همان كاری است كه الهلال انجام داد. من وقتی بیرانوند در تیم نفت بود به او گل زدم. او گلری نیست كه نشود دروازه‌اش را باز كرد.
  •  یعنی به او گل می‌زنی؟
من سعی می‌كنم ضعف‌های بیرانوند را به ذهن بسپارم تا ان‌شاءالله بتوانم گل هم بزنم.
  •  به نظرت سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند؟
ما قبل از این دو سه‌بازی شرایط خوبی داشتیم و در رده هشتم جدول رده‌بندی بودیم. اگر بتوانیم پرسپولیس را ببریم به جدول برمی‌گردیم، در غیر این‌صورت نیم‌فصل دوم كار برایمان سخت می‌شود. با این حال یك ارگان شخصی به‌تازگی مدیریت باشگاه را برعهده گرفته و امیدواریم مشكلات مالی حل شود. ضمن اینكه در نیم‌فصل دوم بیشتر بازی‌های ما داخل خانه است. به نظرم با تمام كم و كاستی‌ها می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code