فــوتـبــال ايــــــران

شادكام: قهرمانی جام‌حذفی راحت‌تر شد

نویسنده: سعید لطفی
محمد شادكام بازیكن تاثیرگذار صنعت‌نفت معتقد است بازی در صنعت‌نفت آبادان برای برخی بازیكنان كه تازه به این تیم اضافه شده‌اند سخت است...
محمد شادكام بازیكن تاثیرگذار صنعت‌نفت معتقد است بازی در صنعت‌نفت آبادان برای برخی بازیكنان كه تازه به این تیم اضافه شده‌اند سخت است. شادكام در خصوص بازی با سپاهان در جام‌حذفی، دیدار این هفته با سپیدرود و... به سوالات همشهری ورزشی پاسخ می‌دهد.
    
شب قبل از بازی با سپاهان ساعت‌ها مشغول فیزیوتراپی بودم
در مورد اینكه می‌خواستیم از جام‌حذفی انصراف بدهیم خیلی صحبت شده است. ما واقعا شرایط سختی داشتیم. كرار، شیمبا و من هر سه مصدوم بودیم و ممكن بود مصدومیتمان تشدید شود. شب قبل از بازی چند ساعت مشغول فیزیوتراپی بودم و خداراشكر توانستم به شرایط مسابقه برسم. به هر حال وقتی قرار شد در جام‌حذفی شركت كنیم تلاش زیادی كردیم تا بهترین عملكردمان را به نمایش بگذاریم و خوشبختانه سپاهان را در اصفهان شكست دادیم. به نظر من كار خیلی بزرگی انجام دادیم چون شكست دادن سپاهان در نقش‌جهان كار بزرگی است.
    
بیشتر لیگ برتری‌ها حذف شدند، قهرمانی راحت‌تر شد

بعد از شكست سپاهان انگیزه زیادی در جام‌حذفی پیدا كردیم. جام‌حذفی واقعا جام شگفتی‌هاست. بیشتر تیم‌های لیگ برتری مقابل لیگ یكی‌ها شكست خوردند و این یعنی فوتبال ایران استعداد زیادی در لیگ‌های پایین‌تر دارد. با حذف تیم‌های لیگ برتری فكر كردن به قهرمانی راحت‌تر شد و حالا امید داریم در این جام قهرمان شویم؛ البته در لیگ برتر هم شرایط خوبی داریم و می‌توانیم در پایان لیگ جزو تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی باشیم و حتی به كسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امید داشته باشیم.
    
در تعطیلات لیگ توانستیم به هماهنگی بیشتری برسیم
اول فصل اردو و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیكنان جدیدی كه به تیم ما اضافه شدند با توجه به شرایط جوی آبادان نیاز داشتند تا با شرایط آشنا شوند. البته بازی در صنعت‌نفت بسیار هیجان‌انگیز و سخت است چون هواداران این تیم بسیارخوب فوتبال را درك می‌كنند، پس بازیكن باید سطح خوبی داشته باشد و كیفیت خود را حفظ كند. این شرایط موجب شد كه در تعطیلات چند جابه‌جایی داشته باشیم. در حال حاضر وضعیت خوبی داریم و ان‌شاءالله دوباره لیگ را به‌خوبی شروع خواهیم كرد.
    
برای شكست سپیدرود به رشت می‌رویم
سپیدرود تیم پرهواداری است اما برای بازی در استادیوم پر از هوادار مشكلی نداریم. آنها هرچند در این مدت خوب نتیجه نگرفته‌اند اما برای خروج از این وضعیت حتما به دنبال پیروزی خواهند بود. قطعا این موضوع تاثیری در برنامه‌های ما ندارد. هدف ما كسب 3امتیاز است، حتی به تساوی در این بازی رضایت نخواهیم داد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code